Upozornění pro návštěvníky příbramských hřbitovů
Přestože příbramské hřbitovy zůstávají i nadále otevřené, žádáme občany, aby návštěvu v následujících dnech zvážili a v případě, že není nezbytně nutná, ji odložili.
V důsledku víkendových bouřek je řada míst silně podmáčená, na některých místech hrozí pád poškozených větví nebo stromů a část cest byla poškozena přívalovými srážkami. Mimo provoz jsou také toalety, které byly zasaženy přívalovou vodou.
Pracovníci Technických služeb Příbram intenzivně pracují na odstraňování následků bouřek a zajištění bezpečného provozu areálů. Do doby dokončení nezbytných prací prosíme všechny návštěvníky o zvýšenou opatrnost a respektování případných omezení.
Děkujeme za pochopení.
Jsme členy SDRUŽENÍ KOMUNÁLNÍCH SLUŽEB