Denní činosti

3. prosince 2020

Uklízíme sníh strojově i ručně. Venku je celkem 12 strojů a 28 lidí.

2. prosince 2020

Provádíme svoz papíru, komunálního odpadu a plastů. Vyměňujeme a opravujeme dopravní značení v ulici Krátká, provádíme zkušební linkování čar novým zařízením. Hrabeme a odvážíme listí v okolí ulice 28. října a na hřbitově. Uklidíme spojovací chodník k nové vlakové zastávce.

1. prosince 2020

Evidujeme poruchy na veřejném osvětlení v Žežické, Drkolnovské, Jana Drdy, Václavském náměstí. Začali jsme s odpočty energií z veřejných připojení. Svážíme papír a bílé sklo. Vyčistíme posprejované značky v Krátké, Pod Čertovým pahorkem a Drkolnovské. Začneme s opravou poničeného stožáru u pomníku na hřbitově. Vypikujeme infoceduli v ulici Ke Stadionu před jejím přemístěním. Hrabeme a odvážíme listí z Rynečku, P. Bezruče, A. Jiráska, 28. října. Keře zmlazujeme v Šeříkové. Rozvážíme vánoční stromečky do škol.

30. listopadu 2020

Uklízíme listí ze dvorů v Hornických učňů, na Rynečku a Východním náměstí. Pokácíme povolenou borovici na Nám. H. Kličky. Opravíme nabouraný plot Klidové zóny Ryneček. Svážíme plasty a papír. Řešíme poruchy veřejného osvětlení ve Sportovní, Čs. armády, v Čechovské. Nabourané plenty opravíme v Kpt. Olesinského, Rožmitálské. Betonujeme patky pro umístění nových infocedulí. Začali jsme odvážet k zazimování hnědé kontejnery na bioodpad.

23. - 27. listopadu 2020

Vánoční výzdoba, úklid listí z komunikací a veřejných ploch, svoz odpadů, opravy osvětlení a další. Služba zimní údržby nonstop na telefonu 777 705 600.

16. - 20. listopadu 2020

Prioritně v tomto týdnu uklízíme listí z ulic, svážíme všechny druhy odpadu, čistíme kanálové vpustě, pokračujeme ve vánoční výzdobě ulic.

9. - 13. listopadu 2020

Nadále fungujeme v režimu s opatřeními. Věnujeme se zejména svozu odpadů, čištění ulic od listí, úpravám keřových skupin a začali jsme s výsadbou dřevin.

2. - 6. listopadu 2020

Kromě základních služeb pro město pracujeme na vánoční výzdobě ulic. Od 1. listopadu jsme kvůli případným problémům se sjízdností/schůdností komunikací v souvislosti se zimní údržbou nonstop na telefonu 777 705 600.

26. - 30. října

Zajišťujeme nezbytný servis občanům města, tak abychom udrželi provozuschopný tým zaměstanců.

V době památky zesnulých 25.10 – 2.11.  jsou hřbitovy otevřeny od 7.00 do 19.00 hodin.31.10. pro letošní rok končí provádění rozptylů.Kancelář správy hřbitovů bude v pondělí 2.11. v souladu s mimořádným vládním opatřením otevřena od 8.00 do 13.00 hodin.

22. října 2020

V souladu s vládními opatřeními zajišťujeme nezbytný svoz odpadků a nutné opravy městského majetku. Zaměstnanci jsou na dovolených.

21. října 2020

Keře ořezáváme v Čechovské, S. K. Neumanna, Kutnohorské. Svážíme papír a plasty. Listí strojově zameteme v Gen. Kholla, S. K. Neumanna, K. H. Máchy, Prof. Skupy, v podchodech pod Školní a v Březnické. Začali jsme připravovat vánoční výzdobu. Opravujeme světla v Severní, E. Beneše, na Nám. TGM, na Horní Oboře, Pod Čertovým pahorkem a za 7. ZŠ. Asfaltujeme výtluky v P. Bezruče, Na Vyhlídce, v Anenské, Pod Kovárnami. Zazimujeme pítka na Nám. TGM, Horní Oboře, Nám J. a. Alise. Likvidujeme staré sloupky v Kozičíně.

20. října 2020

Listí strojem zametáme v 28. října, Gorkého, P. Bezruče, na Horní Oboře, v Plzeňské, Milínské, Průběžné. Hrabeme a nakládáme listí na hřbitově. V Kutnohorské pokračuje výstavba parkovacích míst návozem a hutněním materiálu. Zazimováváme kašnu na Václavském náměstí a Nám. TGM. Sbíráme a odvážíme zavlažovací vaky od vysazených stromků z města. Revitalizujeme další schodiště v Drkolnovské. Opravujeme vypadanou mozaiku na Nám. 17. listopadu. Keře prořezáváme v Okružní. Nainstalujeme nové značky do Družstevní a 28. října.