Denní činosti

27. února 2023

Pokácíme břízu v Okružní a odvezeme dřevo po kácení modřínu U Václava. Čistíme břehy Příbramského potoka v úseku Březnická. Vyřezáváme výmladky v Průběžné a hrabeme listí ve svahu na Klidovou zónou Ryneček. Nasadíme zpět vykopané patice lamp VO v Riegrově. Svážíme papír, plasty, barevné sklo a černé skládky. Odstraníme city bloky ze stavby na komunikaci v Čs. armády. Předláždíme vypadané kostky na Nám. TGM, v Pražské, Dlouhé a Komenského náměstí. Zajistíme propad chodníku v Milínské.

24. února 2023

Svážíme nahrabané listí a pořezané větve, křoví z města. Opravíme vandaly vykopaný sloupek a koš před Gymnáziem, Legionářů. Opravujeme osvětlení v Jerusalémě a na Sázkách. Svážíme papír, plasty, černé skládky, bílé sklo. Nainstalujeme zpět nabouranou značku na Rynečku a osadíme novou značku v Seifertově. Dotáhneme upevnění dvou cvičících prvků v Legionářů. Renovujeme dvě pružinové houpačky z dětského hřiště v Jarolímkových sadech.

23. února 2023

Dokončíme odstranění betonových desek na Fialce a srovnáme terén. Uklízíme kolem ubytovny v Bratří Čapků, U Školy, chodník K Podlesí a Mariánskou. Kácíme povolené dřeviny pod Gymnáziem v Komenského. Listí odklízíme Na Příkopech, V Zátiší, Jiráskových sadech, Hornických učňů. Odvezeme pořezané větve ze Školní. Vyspravíme vypadanou dlažbu před divadlem v Legionářů, před školou v 28. října a na Nám. 17. listopadu. Zavezeme a utáhneme obrusem výtluky v Topolové, Kaštanové, Mariánské, Mostecké. Opravíme kanálovou vpusť v Purkyňově. Nainstalujeme zpět sloupek do 28. října.

22. února 2023

Uklízíme před Skalkou (Milínská), dvory kolem Třídy Osvobození, Čs. armády a Svatohorské schody. Nafoukané listí shrabeme a odvezeme z Čechovské čp. 62 - 64, Drkolnovské čp. 239 - 250. Pokračujeme v řezu výmladků a kácení plevelných stromů na Dolní Oboře. Likvidujeme pařezy po bezech v Bratří Čapků. Poruchy veřejného osvětlení evidujeme v Čechovské, Školní, U Statku. Kontrolujeme vedení VO v Heyrovského, Kozičínské, Třemošenské. Odvezeme stánky z Nám. 17. listopadu. Vypadané obrubníky ve středovém ostrůvku na komunikaci K Drkolnovu zabetonujeme zpět. Odvezli jsme tři lavičky od divadla (Legionářů) k renovaci.

21. února 2023

Opravíme a nainstalujeme zpět nabouranou značku do S. K. Neumanna. Poruchy veřejného osvětlení vyřešíme v Husově a na Nám. J. A. Alise. V Milínské a Na Valdeku srovnáme  nahnuté sloupy VO. Uklízíme v Potoční, dvorech kolem Gen. Kholla a Okružní, podchod ve Školní a česlo ve Špitálské. Odvezeme stánek z Nám. TGM. Nafoukané listí odklízíme ze Školní, Žežické. Zlikvidujeme vyvrácený strom v Klidové zóně Ryneček. Kácíme povolené stromy kolem Dolní Obory. Svážíme papír, plasty, bílé sklo, černé skládky. V psím útulku je dnes 16 psů.

20. února 2023

Uklízíme v ulicích města po větru. Začali jsme s likvidací staré dlažby u Fialky. Přepojíme kabel VO v ulici Ke Statku. Vrátíme zpět vytrhané plenty podél Osvobození. Kácíme břízu v 28. října, ořežeme na hlavu vrby v Žežické, keře v Čechovské čp. 64 - 66. Uklidíme listí kolem podchodů ve Školní. Vyčístíme kanálové vpusti v E. Beneše, Ve Dvoře, Obránců míru, Kutnohorské. Zlikvidujeme urezlý nebezpečný plot Ve Dvoře. Nainstalujeme city bloky do Čs. armády pro potřeby stavby. Začínáme s rekonstrukcí obvodového plotu Na Hvězdičce.

17. února 2023

Začali jsme s úpravou terénu kolem altánu na parkovišti pod Svatou Horou. Vyměníme dvě dopravní značky v Jiráskových sadech a Seifertově. Pokácíme dva povolené jasany v Nerudově. Upravujeme záhony na Osvobození. Odstraníme dva kameninové květináče z Nám. 17. listopadu. Začali jsme s čištěním parkovacích automatů. Uklidíme od polétavého nepořádku ulici Legionářů a zastávky MHD. Opravujeme osvětlení v Pražské, Jiráskových sadech, Žežicích. Doplníme písek do pískovišť na Rynečku, v Anenské, Orlově.

16. února 2023

Studenou balenou směsí vyspravíme výtluky v Čs. armády a Březnické. Uklízíme ve dvorech v 28. října, v parčíku a prostranství před nádražím ČD. Opravujeme osvětlení v Bratří Čapků, Na Flusárně, Gen. Tesaříka, v Jinecké. Provedeme výkop k opravě světla v Nádražní. Pokračuje rekonstrukce místnosti na hřbitově. Svážíme papír, plasty, černé skládky. odstraníme dlažbu a upravíme terén u zastávky v Milínské. Na Sběrném dvoře probíhá kontrolní den.

15. února 2023

Na hlavu ořežeme vrby v Mostecké, zkrátíme větve na parkovišti v Osvobození. Listí odklidíme Na Flusárně a kolem Klidové zóny Ryneček. Dovážíme písky do pískovišť v Kremnické, Mostecké, Plzeňské. Nainstalujeme nové značky do Zvonkové, Čechovské, S. K. Neumanna. Opravíme vrata Březohorského hřbitova. Vyčistíme zastávky MHD v okrajových částích města.

14. února 2023

Opravíme nabourané zábradlí a ohnutý sloup VO z Čs. armády. Na dílně renovují a připravují značky na blokové čištění města. Dovážíme písek na pískoviště dětských hřišť. Poruchy veřejného osvětlení řešíme v Písecké a v Bytíze. Kontroluje se stav VO v Táborské, Strakonické, Klatovské, Pecovské, Bohutínské. Uklidíme kolem domů a přilehlou mez v Milínské čp. 113 -123. Pokácíme břízu v 28. října, keře ořežeme U Školy, Karla Kryla, v Žežické. V psím útulku je dnes 15 psů.

13. února 2023

Poruchy veřejného osvětlení řešíme na Nám. J. A. Alise, Ke Stadionu, Osvobození, Heyrovského, Jungmannově. Vyčistíme kanály v Barandovské. Dokončíme výspravu výtluků v Žežicích. Pokračují terénní úpravy na hřbitově. Pokácíme povolenou břízu 28. října a několik menších modřínů Pod Čertovým pahorkem. Zlikvidujeme uhnilý sušák v E. Beneše. Obnovíme svislé dopravní značení ve Zvonkové. Zkontrolujeme stav mobiliáře podél cyklostezky Ryneček - Nový rybník. Opravíme vrátka a plot dětského hřiště ve Školní.

10. února 2023

Uklidíme v Prim. V. Trnky, Pražské a okolí a v Riegrově + přilehlých dvorech. Pokácíme dvě povolené jedle na Východním náměstí, ořežeme nízké větve Pod Čertovým pahorkem a v Drkolnovské. Výmladky ořezáváme v Milínské, záhony připravujeme na kruhovém objezdu Na Flusárně. Preventivní kontrolu veřejného osvětlení provádíme Nad Litavkou, v Heyrovského, Kozičínské. Vyměníme značku v Brodské a zavezeme výtluky v Žežicích.