Denní činosti

5. ledna 2022

Zbouráme, odvezeme a uložíme pódium z Nám. TGM. Dosypeme štěrkem dlažební kostky na Nám. TGM a v Tyršově. Čistíme kanály v Březnické, Komenského, Purkyňově, Jungmannově, Smetanově, Krátké, Alešově. Opravíme výtluk na Rynečku. Svážíme stromky od popelnic. Čtyři nové stromy vysadíme U Školy a pokácíme dvě břízy ve Školní. Nafoukané listí shrabeme z Okružní. Vyměníme v noci shořelé vrchní vedení k osvětlení v Jerusalémě. Svážíme papír, plasty, kovy a uklízíme kolem hnízd tříděného odpadu.

4. ledna 2022

Svážíme papír, plasty, barevné sklo a černé skládky od popelnicových stání. Zabetonujeme zpět vyvrácené značky V Jamkách a Čechovské, opravíme zrezlou lavičku v Družstevní. V Psím útulku je osm psů. Poruchy veřejného osvětlení řešíme v Prokopské, Kozičínské, Legionářů, K Drkolnovu, Na Pahorku, U Nádraží a v Kozičíně. Nafoukané listí odklízíme z Fibichovy, Školní, Březohorské. Kácíme lípu v Brodě, jeřabinu v Gen. Kholla. Náhradní výsadbu provedeme v Brodské a v Brodě.

3. ledna 2022

Pokračujeme v úklidu ulic, veřejných prostranství a stání popelnic. Vyvrácené značky nainstalujeme zpět v Březnické, Na Litavce, povalená zemní světla před Gymnáziem, Legionářů. Předláždíme vypadanou mozaiku dlažby v Hornické, Na Příkopech a upravíme povrch nájezdu na kontejner v Milínské. Rozkopané plenty opravíme v Kpt. Olesinského, rozbitou lavičku na hřbitově. Vyčistíme nátokové česlo ve Špitálské. Poruchy veřejného osvětlení evidujeme Pod Čertovým pahorkem, Pod Kovárnami, na Nám. J. A. Alise, Pod Šachtami, Ke Stadionu, ve Školní, Mariánské, Zavržicích, Lazci. Vysadíme novou lípu do Balbínovy a uklidíme pořezané větve z Mariánského údolí a Svatohorského sadu.

1. ledna 2022

Uklidili jsme náměstí a hlavní veřejná prostranství od pyrotechniky a většího nepořádku po Silvestru.

29. prosince 2021

Uklízíme kolem hnízd tříděného odpadu. Svezeme papír, plasty, bílé sklo. Ulomenou značku opravíme na Rynečku, ve Spojovací jednu značku vyměníme. Vyčistíme od sprejů zastávky MHD na trase č. 2. Opravujeme veřejné osvětlení v Riegrově, Plzeňské, Mariánské. Sestříháme živý plot v 28. října u garáží.

28. prosince 2021

Svážíme papír, plasty, bílé sklo a uklízíme kolem nádob odpadu. Přivaříme ulomenou značku v Čs. armády, opravíme nabouranou zastávku MHD v Jesenici a nabouraný sloup VO v Brodské. Dočišťujeme schody, přechody a některé chodníky od sněhu. Ostříháme živý plot v Žižkově. Vyměníme reklamní banery na sloupech VO.

27. prosince 2021

Kompletní údržba komunikací po svátcích.

23. prosince 2021

Uklízíme nepořádek kolem popelnicových stání. Vyvážíme kontejnery, odpadkové koše, papír, plasty. Opravíme ohnuté značky v B. Němcové a poruchy veřejného osvětlení v Nádražní, Jiráskových sadech, Osvobození a na Svaté Hoře.

22. prosince 2021

Namrzlé komunikace ošetříme posypem a zameteme schody ve městě. Uklízíme dřevo z kácení v Mariánské, větve z Prof. Skupy, Bratří Čapků. Listí odklízíme Na Hvězdičce a dětském hřišti v Družstevní. Dokončíme renovaci plotu v Psím útulku. Opravujeme veřejné osvětlení Pod Struhami, v Třemošenské, Prokopské a vyměníme dvě žárovky za ledky v Žižkově. Opravíme ohnuté sloupky V Zátiší. Svážíme papír, plasty.

21. prosince 2021

Listí odklízíme na hřbitově, U Nemocnice, Politických vězňů, J. Zástěry a v Mládežnické. Svážíme papír, plasty, bílé sklo. Uklízíme černé skládky. Výtluky opravíme studenou balenou směsí V Zátiší, Jiráskových sadech, Jana Drdy. V Psím útulku je osm psů. Vyměníme dalších deset světel za úsporné v Polní, Za Vrškem, Milínské, Březnické, Topolové. Poruchy veřejného osvětlení řešíme V Zahrádkách, Mánesově, Ke Kocábě. Opravíme dvě rozbité lavičky Na Střelovně.

20. prosince 2021

Ošetřili jsme nad ránem některé namrzlé úseky komunikací. Odvezeme a uložíme stánky z trhů na Horní Oboře. Řežeme keře v Tylově, Prof. Skupy a listí odklízíme z Kremnické, Školní, Ve Dvoře a na Nám. 17. listopadu. Vyvrácené značky zabetonujeme zpět v Podbrdské, K Drkolnovu, Osvobození. Čistíme kanály na Nám. J. A. Alise, Prokopské, K Prokopu, U Křížku, J. Bartoše. Demontujeme nabouraný sloup v Husově. Opravíme obrubník K Drkolnovu. Vyvěsíme nové reklamní banery na sloupy VO. Svážíme papír, plasty, barevné sklo.