Denní činosti

15. ledna 2021

Zbavíme zmrazků vytipované chodníky. Odstraníme, pořežeme a odvezeme vánoční stromy z Nám. TGM a Václavského náměstí. Opravíme poražený označník MHD v Hornických učňů. Nainstalujeme na vytipovaná místa pět zákazů zastavení v Orlově. Poruchy na veřejném osvětlení řešíme za areálem 7. ZŠ, ve Školní, Politických vězňů, Seifertově. Opravíme vykopané dřevěné plenty podél Osvobození. Svážíme papír, plasty.

14. ledna 2021

Od 3.00 se postupně do zimní údržby komunikací zapojilo 13 strojů a 31 zaměstnanců.

13. ledna 2021

Od 5.00 je v terénu 14 strojů techniky zimní údržby spolu s 34 zaměstnanci, kteří ručně odstraňují zmrazky a ledové plotny z chodníků.

12. ledna 2021

Doplníme posypové bedny po městě a budeme uklízet nepořádek kolem popelnic. Zlikvidujeme spadlou lípu na Horní Oboře. Keře zmlazujeme v S. K. Neumanna, Erbenově, Okružní. Rozebereme a odvezeme betlém z Nám. TGM. Odstrojíme vánoční strom v Táborské. Svážíme vánoční stromečky od popelnic. Odklízíme zbytky sněhu a zmrazky od čekáren MHD na Sázkách, v Jerusalémě, Jesenici, Bytízu, Zavržicích, Kozičíně, Lazci, Orlově a z Dělostřelecké. Svážíme papír, plasty, barevné sklo. Poruchy veřejného osvětlení řešíme v Zavržicích, Čechovské, Bratří Čapků a na Nám. 17. listopadu.

11. ledna 2021

Kromě standardních služeb svozu kontejnerů, popelnic, tříděného odpadu, velkoobjemového odpadu a provozu sběrného dvoru, psího útulku, hřbitova je od rána v terénu 10 vozidel techniky a 28 zaměstnanců, kteří dočišťují zejména chodníky od zmrazků a zbytků sněhu.

8. ledna 2021

Pokračujeme v ošetřování komunikací po sněžení. V ulicích je 16 vozidel zimní údržby a 37 pracovníků k ručnímu dočištění chodníků.

7. ledna 20121

Zimní údržba komunikací.

Od čtyř ráno je v terénu 8 silničních a 8 chodníkových sypačů a strojů.

Od pěti ráno pak 36 zaměstnanců ručně uklízí přechody, schody, zastávky MHD a chodníky, kam se nedostane technika.

6. ledna 2021

Hledáme zkrat veřejného osvětlení v Milínské a okolí a běžné opravy provádíme v Heyrovského. Demontujeme a odvezeme vánoční stánky z Václavského náměstí a Nám. TGM. Odstraníme shnilý sušák v Komenského ulici. Odvážíme suť z nabouraného kruhového objezdu Žežická/Zdabořská. Opravíme kanál v Havlíčkově. Vandaly poničené vývěsky ze zastávek MHD renovujeme. Listí odklízíme z ulice Karla Kryla, keře ořežeme ve dvoře Legionářů, Pivovarské, Bratří Čapků. Pokácíme suchou jeřabinu v Čechovské. Začali jsme s výstavbou kontejnerového stání u vstupu do Brd v Kozičíně.

5. ledna 2021

Svážíme papír, plasty, barevné sklo a uklízíme černé skládky kolem popelnic. Pokračujeme v řezu náletů Pod Struhami, kácíme suchý jilm v Gen. Kholla. Listí odklízíme z ulice Karla Kryla. Vyčistíme česlo na nátoku ve Špitálské. Vysavač na exkrementy potkáte v Čechovské, Sportovní, Školní, Březnické a podél cyklostezky z Rynečku. Vyčistíme zastávky MHD v okrajových částech města (Jinecká, Obecnická, Zdabořská, Žežice, Brod). Opravujeme veřejné osvětlení v A. Jiráska, U Kasáren, ve Školní a na Nám. TGM. Rekonstruujeme rozvaděč v Sadové. Odvezeme k opravě a novému nátěru malovací tabuli z dětského hřiště v Jarolímkových sadech. Nainstalujeme nové značky do Zdabořské a Ke Stadionu.

4. ledna 2021

Uklízíme v ulicích města drobný nepořádek. Začali jsme se svozem stromečků od popelnic. Nálety vyřežeme Pod Struhami a Bratří Čapků. Kácíme dvě suché břízy a dvě suché hrušky K Nádraží. Listí hrabeme a odvážíme z Březohorské, Na Hvězdičce a Karla Kryla.Opravujeme rozvaděč U Lesa a světla v Podskalí, Husově, Školní a v Brodě. Nahrazujeme shnilé části plent v Žežické. Vyměníme dopravní značku v Zdabořské, odpadkový koš v Družstevní a tři zrzlé vložky odpadkových košů v Pražské. Svážíme papír, plasty, barevné sklo a uklízíme černé skládky od popelnic.

30. prosince 2020

Začali jsme s odečty elektriky z městských rozvaděčů. Nesvítící lampy spravíme v Čs. armády, Plynárenské, Obecnické, Jinecké a v Kozičíně. Listí hrabeme v Březohorské, Ve Dvoře, Erbenově. Křoviny prořežeme v Bratří Čapků. V Brodské vyměníme tři značky, v Čechovské přeinstalujeme květník. Na Jestřabinci překopeme listovku. Svážíme plasty , papír, barevné sklo, kovy. Uklízíme v ulicích města.