Denní činosti

4. března 2020

Pokácíme uschlou olši v Plzeňské, nálety likvidujeme v Anenské a Kladenské, keře zmlazujeme v E. Beneše. Nafoukané listí odvezeme z Budovatelů, Šachetní a areálu KODUSu (J. Drdy). Svážíme plasty, papír a barevné sklo. Po psech zuklidíme hromádky na Drkolnově, J. Drdy a Seifertově. Poruchy na veřejném osvětlení řešíme v Čechovské a Zdabořské. Nový světelný bod dnes vybudujeme a zprovozníme v Brodě. Opravujeme kanál v Severní. Zlikvidujeme starou uhnilou průlezku a opravíme odpadkový koš ve dvoře v Bratří Čapků. Novou značku instalujeme v Čechovské.

3. března 2020

Svážíme modré, zelené a žluté kontejnery a zvony. Instalujeme novou značku v Hradební, Na Vršku. Opravíme dlažbu v Legionářů. Strojově zametáme v Legionářů, Osvobození. Uklidíme podchody ve Školní a Svatohorské schody. V Psím útulku je 12 psů. Kácíme jeřáb a smrk v Legionářů, z Březohorského hřbitova odvezeme poražené tůje. Nálety likvidujeme v Anenské a Žežické, nafoukané listí odvezeme z Jana Drdy. Od exkrementů vyčistíme Kladenskou a dvory kolem Mariánské. Poruchy na osvětlení řešíme Nad Štolou, Za Vrškem, v Žižkově, Družstevní, Milínské, Za Balonkou a na Fantově louce.

2. března 2020

Uklízíme v ulicích města po víkendu, vyčistíme česlo ve Špitálské a uklidíme kolem nádraží ČD. Strojově zameteme Čs. armády, Březnickou a Osvobození. Keře zmlazujeme ve Školní, listí odklízíme ze dvora v Legionářů a odvážíme pořezané větve z Čekalikovského rybníčku. Odstraníme starou kovovou průlezku z Budovatelů. Opravíme vývěsku v Podbrdské. Narovnáme vyvrácenou značku v Drkolnovské a natřeme sloupky značek na Nové Hospodě. Opravujeme osvětlení v Rožmitálské, Ke Stadionu, v Prokopské a Kladenské. Věšíme novou várku reklam na sloupy VO. Svážíme papír, plasty a uklízíme černé skládky u popelnic.

28. února 2020

Od tří v noci uklízíme sníh ze silnic a od pěti ráno i ručně z chodníků. Ve městě jezdí celkem 17 strojů a ručně uklízí 35 zaměstnanců.

27. února 2020

Bagrujeme zeminu na místě budoucí květinové louky Pod Haldou/Mariánská. Pokácíme suchý javor ve Slunné, javor v Březnické. Větve ořežeme v Novohospodské a Politických vězňů. Keře zmlazujeme ve Školní, Hradební a Plzeňské. Opravíme a vyčistíme kanál v Severní, Prokopské a B. Němcové. Nainstalujeme zpět vyvrácenou značku v Gen. Kholla. Instalujeme nové zrcadlo do Legionářů a novou značku do Hradební. Opravujeme osvětlení v Anenské, Na Vyhlídce, Na Pahorku, v Jesenici a Jerusalémě. Svážíme papír a plasty.

26. února 2020

Vyčistíme od exkrementů 28. října, Obránců míru, Kutnohorskou, Jáchymovskou, Kladenskou. Svážíme papír. U Lesa pokácíme škumpu a v Hornických učňů suché jeřabiny. Odvezeme pořezané větve ze Zavržic a zlikvidujeme staré tůje na hřbitově. Listí hrabeme v B. Němcové a Plzeňské. Uklidíme park v Prokopské. Před renovací odstraníme starou průlezku z dětského hřiště Na Leštině. V Pražské opravíme koše. Řešíme poruchy na veřejném osvětlení ve Svatohorské aleji, Mixově, Šachetní, Milínské. Opravíme kanálovou vpusť v Havlíčkově.

25. února 2020

Uklízíme černé skládky, svážíme papír a plasty. Uklízíme nafoukané listí na hřbitově, v Jarolímkových sadech a Kladenské. Vyčistíme česlo na nátoku Horní Obory ve Špitálské. Zlomené větve po vichřici odvezeme z Balbínovy, Seifertovy, Slunné a Čekalikovského rybníčku. Vysavač na exkrementy potkáte na Drkolnově, Školní, Březnické a Rynečku. Uklízíme kolem Fialova rybníku a chystáme záhony na jaro po celém městě. V Psím útulku je právě teď 13 psů. Bagrujeme dopadovou plochu na nově budovaném hřišti na Drkolnově. Čistíme kanály na Hornickém náměstí a v Kollerově. Vytyčujeme sítě v Cíli (Čechovská) a v Horymírově před stavbou. Ulomené značky vyměníme na Bytíze a v Legionářů.

24. února 2020

Uklízíme po větrné smršti a opravujeme poruchy na vedení veřejného osvětlení v Lazci, Kozičíně, Orlově, Brodu, Zavržicích, Žežicích, v Klaudově a Pod Kovárnami. Běžné opravy osvětlení nás čekají v Brodské, Hradební, Střelecké, Budovatelů, Milínské, Nádražní a Horní Oboře. Svážíme modré a žluté nádoby tříděného odpadu. Uklízíme kolem popelnic. Opravíme zábrany u parkoviště v Čs. armády, dlažbu před divadlem, Legionářů a zabetonujeme zpět vytržený sloupek ve Vokačovské. Uklidíme kruhové objezdy ve Školní, Březnické. Nafoukané listí odstraníme z Tylovy, keře ořežeme ve Školní a na Fantově louce. Na budovaném rozšíření parkoviště ve Sportovní dnes betonují obrubníky.

21. února 2020

Opravujeme poruchy na veřejném osvětlení v Mariánské, Písecké, Nádražní, Kopernikově, V Zahrádkách. V zámečnické dílně zrenovujeme dvě lavičky. Bouráme zeď V Zátiší. Likvidujeme staré označníky infosystému po městě. V Kaštanové provizorně zakryjeme kanál (ukradené víko). Uklidíme prostory mezi U Nemocnice a Na Příkopech, kolem keřů v Jiráskových sadech a v Balbínově. Kácíme topol na Litavce. Nálety ořežeme na Nám. Dr. Theurera, Hornickém náměstí, v Hrabákově a keře zmlazujeme v Gen. Kholla, Seifertově. Navážíme drť a zakládáme obruby na budovaném parkování ve Sportovní. Svážíme papír, plasty a bílé sklo.

20. února 2020

Pokračujeme rozřezáváním kmenů po kácení na Litavce. Vyčistíme záhon v Březnické, keře zmlazujeme Gen. Kholla, nálety vyřezáváme Na Leštině a v Balbínově. Vysavač na exkrementy bude na Drkolnově, Seifertově a Karla Kryla. Opravy veřejného osvětlení proběhnou v Alešově, Purkyňově, Slivických bojovníků, Majerově a Severní. Asistujeme u instalací radarů v Lazci a Zdabořské. Opravíme vytlučené plenty v Březnické. Zbouráme a odvezeme buňku V Zátiší. Výtluky opravujeme V Lukách a v Kaštanové.